Ogłoszenia Lublin na Fz6.pl > Usługi i Firmy > Współpraca biznesowa > Cisco Spark innowacja w komunikowaniu się biznesowym

cisco-spark-innowacja-w-komunikowaniu-sie-biznesowym

Cisco Spark innowacja w komunikowaniu się biznesowym

Kraków 30-320, ul. Generała Bohdana Zielińskiego 22 16.01.2018


Cisco Spark to najnowszy komunikator internetowy, który możecie zainstalować na swoich laptopach, komputerach, telefonach czy tabletach. W porównaniu do istniejących już komunikatorów zachwyca bogactwem opcji i możliwości. Wystarczy zainstalować darmową aplikacje i posiadać działający i aktualny adres email i można już się cieszyć z zalet nowego komunikatora. Cisco Spark podobnie jak inne tego typu produkty pozwala czatować ze znajomymi bez ograniczeń ale pozwala też na prowadzenie wieloosobowych konferencji i kontaktowanie się naraz z wieloma uczestnikami.

Bez problemu prześlesz za jego pomocą dowolny rodzaj pliku, jak i nawiążesz połączenie wideo bądź audio. Uwagę zwraca możliwość rysowania na specjalnej tablicy internetowej co jest wyjątkowo korzystnym rozwiązaniem dla osób, które poprzez komunikator potrzebują dokonać ustaleń projektów lub porozumiewają się za jego pomocą z pracownikami.

Więcej: http://www.spark.pl/cisco-spark.html.