Ogłoszenia Lublin na Fz6.pl > Praca > Praca za granicą > Kierowca międzynarodowy kat. B Atrakcyjne warunki!

Archiwalne: Kierowca międzynarodowy kat. B Atrakcyjne warunki!

09.02.2020

OPIS STANOWISKA:

Zapraszamy kandydatów z prawem jazdy kat. B do rozpoczęcia pracy opartej na własnej działalności gospodarczej w zakresie usług transportowych na terenie Unii Europejskiej. Gwarantujemy długoterminową współpracę z rzetelną firmą spedycyjną o ugruntowanej pozycji na rynku logistycznym. Praca odbywa się na samochodach dostawczych z zabudową sypialnianą o ładowności 10 europalet w systemie 3 lub 4 tygodnie w trasie na 1 tydzień wolnego.

WYMAGANIA:

- prawo jazdy kat. B,
- dobra orientacja w terenie,
- wysoka kultura osobista,
- dobre umiejętności organizacyjne,
- posiadanie lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej.

OFERUJEMY:

- bardzo korzystne warunki finansowe (zarobki nawet 8 000PLN na rękę),
- wstępne szkolenie (założenie i prowadzenie własnej firmy, zasady sukcesu w branży),
- darmowy poradnik przewoźnika w transporcie międzynarodowym,
- długoterminową umowę z rzetelną firmą spedycyjną,
- stałe wsparcie specjalistów z branży,
- możliwość dalszego rozwoju firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego pod linkiem: https://www.transwise.pl/formularzaplikacyjny/?utm_source=otherportals&utm_medium=praca&utm_campaign=otherportals%2Fpraca