Ogłoszenia Lublin na Fz6.pl > Praca > Administacja biurowa > Księgowa/ Księgowy

Archiwalne: Księgowa/ Księgowy

15.07.2021

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Należymy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR. Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na ambitne projekty i rozwój, ale też codzienną dawkę humoru i uśmiechu. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Podejmij wyzwanie i dołącz do nas! Aktualnie do zespołu poszukujemy:

Młodsza/y księgowa/y
Numer ref. 0043816

Miejsce pracy: Puławy

Obowiązki:

-Prowadzenie pełnej księgowości firm zewnętrznych;
-Sporządzanie deklaracji podatkowych;
-Współpraca z instytucjami zewnętrznymi - m. in. US, banki, GUS;
-Codzienny kontakt z Klientem;
-Wsparcie przy rocznych sprawozdaniach finansowych.

Wymagania:

-Poszukujemy osób z doświadczeniem w prowadzeniu pełnej księgowości - najlepiej z biura rachunkowego;
-Wymagamy doświadczenia w zakresie sporządzania deklaracji podatkowych;
-Poszukujemy osób z podejściem do Klienta i postawą ’can-do attitude’;
-Mile widziane ukończone studia kierunkowe.

Oferta:

-Oferujemy współpracę na umowie o pracę bądź B2B;
-Pakiet benefitów: współfinansowana opieka medyczna, dofinansowanie do kursów języka angielskiego;
-Pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach;
-Samodzielność na stanowisku;
-Możliwość rozwoju i poznania pozostałych działów firmy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego online: https://tiny.pl/9h7qx

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

1 zł