Ogłoszenia Lublin na Fz6.pl > Wiadomości > Zamość będzie miał nowego posła. Zostanie nim Sławomir Ćwik, miejscowy radny miejski, który startował z listy Trzeciej Drogi

Zamość będzie miał nowego posła. Zostanie nim Sławomir Ćwik, miejscowy radny miejski, który startował z listy Trzeciej Drogi


„Dziękuję wszystkim wyborcom i pomagającym. To nasz wspólny sukces” – napisał Sławomir Ćwik na swoim profilu internetowym. Obecnie jest on zamojskim radnym miejskim. Już nim jednak nie będzie… także z innego powodu. 11 października 2022 roku złożył mandat na ręce przewodniczącego miejscowej Rady Miejskiej. Jednak jego rezygnacja miała obowiązywać dopiero…. za rok. O co chodzi?

Przeczytaj więcej: https://lublin.naszemiasto.pl/zamosc-bedzie-mial-nowego-posla-zostanie-nim-slawomir-cwik/ar/c1-9489995