Ogłoszenia Lublin na Fz6.pl > Praca > Praca za granicą > Murarz (k/m) Niemcy - zatrudnienie bezpośrednie

Archiwalne: Murarz (k/m) Niemcy - zatrudnienie bezpośrednie

18.10.2019

Dla naszego klienta, zajmującego się montażem drzwi i okien, poszukujemy pracownika na stanowisko:
Murarz (k/m) Niemcy - zatrudnienie bezpośrednie

Zakres obowiązków:
Prace murarskie na placach budowy
Przeprowadzanie prac przygotowawczych
Budowa obiektów i elementów budowlanych w tym murów
Wykonywanie tynków zewnętrznych i wewnętrznych
Montaż izolacji
Prace wykończeniowe, montaż okładzin ścian zewnętrznych
Wykonywanie nacięć i prace rozbiórkowe
Przeprowadzanie kontroli jakości prac
Oferujemy:
Perspektywę długoterminowego zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Atrakcyjne wynagrodzenie – od 16 euro brutto/h w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
Przyjazną atmosferę pracy w zmotywowanym zespole
Komfortowe zakwaterowanie
Wymagania:
Wykształcenia zawodowego jako murarz
Doświadczenia w pracy jako murarz (k/m)
Znajomosci języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
Zdolności do szybkiego przystosowywania się
Zdolności do pracy w grupie oraz zaangażowania
Prawa jazdy kat. B

Concept Plus Sp. z o. o.
Biuro Lublin
ul. 3 Maja 7/ Lok.1
20-078 Lublin
+48 814400970
lublin@cp-personal.com
www.cp-personal.com