Ogłoszenia Lublin na Fz6.pl > Usługi i Firmy > Budowa i Remont > Posadzki poliuretanowe w każdym domu

posadzki-poliuretanowe-w-kazdym-domu

Posadzki poliuretanowe w każdym domu

Libiąż 32-590, Długa 21 14.09.2017


W naszej ofercie znajdują się posadzki z materiałów elastycznych w postaci żywic poliuretanowych. Zastosowane przez nas materiały gwarantują wysoką jakość, dają dobre efekty oraz pewność udzielenia gwarancji. Materiał, z którego wykonujemy posadzki, klasyfikuje się na twardy, średnio twardy i miękki, można także dokonać klasyfikacji ze względu na zastosowany utwardzacz na: stabilny oraz niestabilny na promienie UV.

Specjaliści pracujący w naszej firmie dobiorą odpowiedni materiał na wykonanie posadzki w Państwa domu, twardość materiału ma wyjątkowe znaczenie podczas wykonywania posadzki w pomieszczeniu o danym przeznaczeniu, a wysoka elastyczność miękkiego materiału daje nam możliwość wykonania posadzki bez specjalnego odwzorowania nacięć dylatacyjnych.

Takie wykonanie zapewnia nam efekt jednolitej tafli w całym pomieszczeniu, bez dodatkowych fug, szczelin dylatacyjnych, czyli potencjalnych miejsc zbierania się brudu oraz kurzu. Jeżeli chcesz wyciszyć swoje mieszkanie to posadzka poliuretanowa, spełni twoje wymagania, materiał ten charakteryzuje się właściwościami wygłuszającymi. Nasz firma powierzchnię posadzki może wykończyć lakierem w połysku, satynie lub macie, wszystko zależy od wymagań klienta, jednak ze swojej strony do wykończenia posadzki polecamy lakier satynowy ze względu na walory estetyczne i użytkowe.

Lakier satynowy daje efekt lekkiego połysku odbijającego światło, a także widoczne lekkie odbicie elementów w posadzce, zwłaszcza tych ustawionych pod oknem. Takie wykończenie powoduje złudzenie optyczne, które sprawia, że nie widać niedoskonałości posadzki takich jak np. osiadanie kurzu, drobne pęcherzyki powietrza, czy ślady narzędzi. Jeżeli spodobały się Państwu posadzki poliuretanowe i chcielibyście mieć taką w domu, to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Posadzka wykonana z tego materiału jest niesamowicie trwała, elastyczna oraz odporna na zarysowania. Warto pamiętać, że wybór posadzki to coś, czego nie robi się raz na 2-3 lata, dlatego musi być to przemyślany wybór.

Więcej: posadzki poliuretanowe.

Zapytaj!

J.A.K. CHEMIA S.C.

32 210 91 64