Ogłoszenia Lublin na Fz6.pl > Praca > Zdrowie > Sprzedam Centrum Dietetyczne w woj. Lubelskim,ofer

Archiwalne: Sprzedam Centrum Dietetyczne w woj. Lubelskim,ofer

25.11.2023


Sprzedam Centrum Dietetyczne Naturhouse działające od 2015 r, w Świdniku - dietetyczce lub przedsiębiorcy .
Doświadczenie w prowadzeniu firmy nie jest potrzebne. Przekażę wszystkie niezbędne informacje i wprowadzę w temat .
Natruhouse jest największą i najlepszą firmą franczyzową w Polsce. Mając ponad 200 placówek dietetycznych firma łączy porady dietetyków z genialnymi suplementami, które uzupełniają diety . Ich wybór jest bardzo duży i skutecznośc niepodważalna .
Placówka działa w pełni i jest gotowa na przejęcie . Cena obejmuje pełne wyposażenie z wieloma elementami, które zostały zakupione do prezentacji np .w galeriach handlowych , jak rozkładane stoły, rollupy , głośniki , elementy audiowizualne itd.
Firma porządnie przygotowuje do prowadzenia placówek i jest także pod tym względem z pewnością uczciwa .Działalność nie wymaga dużego zaangażowania, wiele procesów odbywa się automatycznie a to minimalizuje ryzyko handlowe .
Oferta jest SUPER OKAZJĄ dla dietetyczki , w której może sie z powodzeniem realizować w kilku obszarach - jako dietetyk, zarządzający , przedsiębiorca, znawca marketingu, handlowiec .
Oferta jest realizowana ze względu na stan zdrowotny osoby zarządzającej placówką i zmiane planów firmy, która ją teraz prowadzi.

35000 zł